آخرین خبرها و حاشیه های والیبال
ads
ads

رئیس هیات والیبال استان بوشهر انتخاب شد

 

رئیس هیات والیبال استان بوشهر انتخاب شد

با برگزاری مجمع انتخاباتی هیات والیبال که با حضور ریس فدراسیون در بوشهر برگزار شد ریس جدید هیات والیبال استان بوشهر برای چهار سال انتخاب و معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مجمع انتخاباتی هیات والیبال صبح امروز با حضور محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، احمدبهروزیانفر مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر، روسای هیات ها و نمایندگان بازیکنان و داوران این رشته از ساعت ۱۰ صبح در سالن کنفرانس اداره ورزش برگزار شد.

از پنج نفر از کاندیداها ثبت‌نام‌شده دو نفر حضور نداشتند که به‌منزله انصراف تلقی خواهد شد و یک نفر دیگر نیز در مجمع انصراف خود را اعلام نمود و بنابراین انتخابات با حضور دو کاندیدا برگزار شد که در پایان حسن بازدرهوا با ۱۴ رأی در مقابل دو رأی محمد صفدران به مدت چهار سال به‌عنوان رئیس جدید هیات والیبال انتخاب و معرفی شد.

قبل از شروع مراسم انتخابات رئیس جدید بهروزیان فر ضمن قدردانی از زحمات چهارساله غلامرضا گنجی آرزوی موفقیت برای حسن بازدرهوا را در پست جدید هیات والیبال استان داشت.

احمدبهروزیانفر با تأکید بر اینکه بستر مناسبی برای پیشرفت والیبال در استان فراهم‌شده در این زمینه گفت: زیرساخت‌های استان نسبت به سال‌های اخیر پیشرفت خوبی داشته است گرچه هنوز کمبودهای در این امر هنوز وجود دارد.

مدیر کل .رزش و جوانان استان بوشهر گریزی نیز به مشکلات مالی هیات زد و در این خصوص اظهار داشت: ما به لحاظ قانونی مجوز پرداخت هزینه به هیات ها را نداریم و امیدواریم با درایت روسای هیات و استفاده از پتانسیل غنی استان این مشکلات حل شود.

تاریخ ارسال : ۳ام شهریور ۱۳۹۹
بازدید : 604 بازدید

نظرات کاربران

مطالب روز والیبال