آخرین خبرها و حاشیه های والیبال
ads
ads

جلسه اعضای هیئت رئیسه فدراسیون والیبال/ سرمربی تیم ملی انتخاب می‌شود؟

جلسه اعضای هیئت رئیسه فدراسیون والیبال/ سرمربی تیم ملی انتخاب می‌شود؟

اعضای هیئت‌رئیسه فدراسیون والیبال روز چهارشنبه با رئیس فدراسیون جلسه دارند تا در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال پیشنها‌دهای خود را ارائه دهند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان فروردین‌ماه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعویق المپیک طبق یک توافق دو طرفه با فدراسیون والیبال از هدایت تیم ملی والیبال کنار رفت. از زمانی که ایگور کولاکوویچ از هدایت تیم ملی والیبال کنار رفت؛ بحث انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال یکی از موضوعات اساسی این فدراسیون شد.

رئیس فدراسیون چندین جلسه با اهالی والیبال جلسه برگزار کرد تا در مورد انتخاب سرمربی به نتیجه برسند. هر چند که این جلسات فعلاً خروجی نداشته و قرار است دوباره روز چهارشنبه اعضای هیئت رئیسه در فدراسیون دور یک میز بنشینند و در مورد سرمربی تیم ملی تصمیم‌گیری کنند.

در حال حاضر بحث بر سر انتخاب مربی داخلی و خارجی داغ است؛ برخی اعضای والیبال معتقدند باید در شرایط فعلی به مربیان ایرانی اعتماد کرد چرا که آن‌ها در رده نوجوانان و جوانان خوب نتیجه  گرفتند و در رده بزرگسالان هم می‌توانند هدایت تیم ملی را برعهده بگیرند. به خصوص اینکه در شرایط فعلی که قیمت ارز سرسام آور شده است باید بستر را برای روی کار آمدن گزینه‌های داخلی فراهم کرد.

روز چهارشنبه اعضای هیئت رئیسه با رئیس فدراسیون جلسه دارند و پیشنهادات خود را ارائه می‌کنند اما در نهایت رئیس فدراسیون تصمیم نهایی را می‌گیرد.

انتهای پیام/۴۰۵۷/

تاریخ ارسال : ۳ام شهریور ۱۳۹۹
بازدید : 597 بازدید

نظرات کاربران

مطالب روز والیبال