آخرین خبرها و حاشیه های والیبال
ads
ads

مایدا به عنوان مربی والیبال بانوان فردا به ایران می آید

مایدا به عنوان مربی والیبال بانوان فردا به ایران می آید

مایدا  به عنوان مربی والیبال بانوان فردا به ایران می آید

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران فردا سه شنبه وارد تهران می شود تا مرحله جدیدی برای این تیم آغاز شود. به گزارش والیبال  به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، در راستای رشد و توسعه مناسب والیبال بانوان ایران استفاده از مربی خارجی را فدراسیون والیبال در برنامه کاری خود قرار داده است. بر همین اساس همکاری یک ساله مایدا با فدراسیون والیبال ایران در دو زمینه هدایت تیم ملی بانوان و فعالیت در رده های سنی مختلف والیبال دختران در سال ۹۵  انجام می شود. این مربی اسلوونی تبار ساعت ۶ بامداد فردا (سه شنبه)  ۱۴ اردیبهشت ماه وارد تهران می شود و از ۱۶  اردیبهشت نیز نخستین اردوی تیم ملی والیبال بانوان آغاز می شود که به مدت ۱۳ روز تا ۲۷ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. مایدا چیچیچ سرمربی این تیم ۱۹ بازیکن را برای نخستین اردوی آماده سازی که در آکادمی ملی والیبال بانوان واقع در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود، دعوت کرده است.

مهدیه خواجه کلائی، نگین شیرتری، معصومه انگوتی، الهام فلاح، ندا چملانیان، شبنم علیخانی، زینب گیوه، مهسا صابری، مینا روستا، مائده برهانی، فاطمه صفری،  فرناز ساعی، نگار کیانی، نجمه عابدیان، تهمینه درگزنی، فرنوش شیخی، شکوفه صفری، سودابه باقر پور و مهتا یحیی پور

بازیکنان دعوت شده به اردو تیم والیبال زنان هستند.
مایدا چیچیچ به عنوان سرمربی ، سیما صدیقی (مربی)، فاطمه عبدالهی، زهرا واحدی و نیلوفر ابراهیمی (مربیان جوان برای کسب تجربه)، ساجده سروش (فیزیوتراپ)، مریم فراتی (آنالیزور) و فریبا سلیمانی به عنوان سرپرست بازیکنان را در این اردو همراهی می کنند.تیم ملی والیبال بانوان ایران خود را برای حضور در پنجمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا که از ۲۲ تا ۲۸ شهریورماه به میزبانی ویتنام برگزار می شود، آماده می کند.

تاریخ ارسال : ۱۴ام اردیبهشت ۱۳۹۵
بازدید : 3772 بازدید

نظرات کاربران

مطالب روز والیبال