آخرین خبرها و حاشیه های والیبال
ads
ads

شروع بیست و نهمین دوره مسابقات والیبال از ۲۹ مهرماه

iran vollyball league

شروع بیست و نهمین دوره مسابقات والیبال از ۲۹ مهرماه

بر اساس تصویب شورای لیگ والیبال  قرار است  لیگ برتر سال ۹۴ با حضور حداکثر ۱۲ تیم (فعلا ۱۰ تیم قطعی است) برگزار شود.مرحله مقدماتی این رقابت ها در یک گروه و به صورت رفت و برگشت برگزار می شود و هشت تیم برتر به مرحله اول پلی آف صعود کنند.

در مرحله نخست پلی آف تیم های اول با هشتم، دوم با هفتم، سوم با ششم و چهارم با پنجم براساس دو پیروزی از سه دیدار مسابقه می دهند.چهار تیم برتر به مرحله دوم پلی آف راه خواهند یافت که در این مرحله سه برد از پنج مسابقه برگزار می شود.بیست و نهمین دوره لیگ برتر باشگاههای کشور در سال جاری با نام گرامیداشت ۲۰۰ شهید والیبال برگزار می شود.درلیگ امسال همانند لیگ جهانی و جام جهانی، اولویت جدول، تعداد پیروزی تیم ها و بعد امتیازها خواهد بود. بازیکنان سرباز برای حضور در لیگ برتر باید از سردار مهرعلی باران چشمه رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح نامه داشته باشند. هر تیم در هر مسابقه ١۴ بازیکن خواهد داشت که دو بازیکن باید لیبرو باشند و بازیکنان خارجی نیز باید مجوز کار و برگ سلامت داشته باشند.

لیگ برتر سال ۹۴، ۲۶ اسفندماه به پایان خواهد رسید.

ساعت ۱۲ روز سه شنبه ۱۴ مهرماه قرعه کشی لیگ برتر والیبال در سازمان لیگ برگزار خواهد شد.تیم های شرکت کننده تا ۲۰ مهرماه فرصت دارند فهرست بازیکنان خود را بر اساس آیین نامه سازمان لیگ ارسال نمایند تا کارت بازیکنان وکادر فنی صادر شود.تمام قرارداد بازیکنان باید یک ساله باشد، و اگر بیشتر بود مبلغ سال های دوم به بعد باید مشخص شده باشد. در غیر اینصورت ۳۰ درصد ملاک افزایش قرارداد برای سال های بعد خواهد بود.اگر بازیکن مایل به ادامه همکاری با باشگاه نباشد، باید خسارت لازم را به باشگاه پرداخت نماید. هشت درصد از قرار داد بازیکنان به فدراسیون و دو درصد به هیات هر استان می رسد که  باشگاه ها باید ۱۰ درصد را به فدراسیون والیبال پرداخت نمایند.از قرارداد سربازها در سال اول ۳۰ درصد و در سال دوم ۲۰ درصد کسر می شود و از این مبلغ برای برگزاری مسابقات والیبال نیروهای مسلح هزینه خواهد شد.

در روز تمرین تیم های مهمان قبل از مسابقات، هیچ فردی به غیر از تیم نباید در سالن تمرین حضور داشته باشد.

تاریخ ارسال : ۱۰ام مهر ۱۳۹۴
بازدید : 2383 بازدید

نظرات کاربران

مطالب روز والیبال