آخرین خبرها و حاشیه های والیبال
ads
ads

تیم بانک سرمایه نتیجه بازی را به قزاقستان واگذار کرد

تیم بانک سرمایه نتیجه بازی را به قزاقستان واگذار کرد

تیم بانک سرمایه نتیجه بازی را به قزاقستان واگذار کرد

به گزارش والیبال، مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا، امروز پس از یک روز استراحت تیم‌ها پیگیری شد. تیم والیبال دختران بانک سرمایه به مصاف تیم آلتای قزاقستان رفت و در پایان این دیدار با نتیجه ۳ بر ۱ متحمل شکست شد.

مایدا چیچیچ در آغاز این دیدار شبنم علیخانی، فرنوش شیخی، زینب گیوه، مهسا کدخدا، مائده برهانی، سودابه باقرپور و نگار کیانی را به میدان فرستاد.

بازیکنان ایران ست نخست این دیدار را عالی آغاز کردند و از همان ابتدا با نمایش خوب از حریف قدرتمند خود پیش افتادند. بازیکنان تیم آلتای قزاقستان چند امتیاز پیاپی کسب کردند و موفق شدند اختلاف امتیاز را کاهش دهند و در امتیاز ۱۹ دو تیم برابر شدند. مایدا دست به تعویض زد و مهسا صابری را به جای زینب گیوه به میدان فرستاد. تغییرات مایدا در زمین سبب شد بازیکنان ایران باز هم برتری را از آن خود کنند و در نهایت ۲۵ بر ۲۰ برنده این ست شوند.

در ست دوم قزاق‌ها با اتکا بر دفاع روی تور عالی توانستند از همان ابتدا نسبت به ایران نمایش بهتری داشته باشند. هر چند بازیکنان ایران در دقایقی از این ست نمایش نسبتا خوبی داشتند اما در مجموع ست پرخطایی را پشت سر گذاشته و با ۱۳ خطای فردی در مجموع ۲۵ بر ۱۵ نتیجه را به تیم آلتای قزاقستان واگذار کردند.

شاگردان مایدا در ست سوم از همان ابتدا با تمام توان بازی کردند. مائده برهانی که در ست دوم از زمین خارج شده بود به میدان بازگشت. کسب امتیاز در این ست از همان ابتدا پایاپای پیش می‌رفت. از امتیاز ۸ به بعد باز هم این بازیکنان ایران بودند که با عملکرد خوب خود از حریف پبش افتادند و سرمربی آلتای را مجاب به گرفتن وقت استراحت فنی کردند. باز هم بازیکنان قزاقستان اختلاف امتیاز را جبران کردند و در امتیاز ۲۰ دو تیم برابر شدند. در نهایت این تیم قزاقستان بود که به سختی توانست در این ست از سد تیم بانک سرمایه عبور کرده و ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی برسد.

ست چهارم با برتری بازیکنان تیم آلتای آغاز شد. این تیم در همان ابتدای ست ۴ امتیاز کسب کرد و از تیم ایران پیش افتاد. با این حال بازیکنان ایران موفق شدند نتیجه را در امتیاز ۱۰ برابر کنند. اما در ادامه باز هم قزاق‌ها پیش افتادند و توانستند اختلاف امتیاز خود با تیم ایران را زیاد کرده و در نهایت برنده این ست و این بازی شوند.

شاگردان مایدا با قبول این شکست از رسیدن به جمع ۴ تیم نهایی مسابقات بازماندند و در ادامه راه برای کسب عنوان پنجم تا هشتمی باید مقابل تیم فوتون فیلیپین به میدان برود.

 

تاریخ ارسال : ۱۹ام شهریور ۱۳۹۵
بازدید : 2281 بازدید

نظرات کاربران

مطالب روز والیبال